Class

Classificació Padelfox

POSJugadorsPUNTSJUGATSG (4)G (3)P (2)P(1)G. (2)E. (1)P. (1)ACTEXTRESENTRENOSOCIAL
EDU101512223184201145
MANEL8738331118391122
JUAN84363012171121137
ANGEL78364012153111130
FRANKI6433200510115195
PACO5933010681171150
TONI5626010614141103
RAFA5331000662171150
JORDI50232101937172
10ºANTONIO452702146311160
11ºNANDO43191213921142
12ºMIQUEL27111011503160

Classificació Interclub

JugadorPUNTSP.J.2 a 02 a 11 a 20 a 2
Manel2483311
Ángel207412
Edu2082222
Juan166312
Nando1681214
Franki13725
Jordi124211
Antonio127214
Paco9716
Toni9716
Miquel73111
Rafa666

Parelles Interclub

InterclubAntonioJuanPacoRafaToniManelNandoFrankiJordiMiquelAngelEdu
Antonio12211
Juan11121
Paco12211
Rafa21111
Toni21211
Manel211121
Nando12113
Franki22111
Jordi1111
Miquel111
Angel11212
Edu11132

Puntacions

Social Reto
Partit Lliga Finalista Campió Perdre Empat Guanyar
1 2 5 1 1 2
           
Partit Equip  Activitat/ Entrenaments
Perdre Empat Guanyar Foto/Mola Activitat Entrenament
1 1 2 1 1 1
           
  Interclub  
  Perdre 0/2 Perdre 1/2 Guanyar 2/1 Guanyar 2/0  
  1 2 3 4