Class

Classificació Padelfox

POSJugadorsPUNTSJUGATSG (4)G (3)P (2)P(1)G. (2)E. (1)P. (1)ACTEXTRESENTRENOSOCIAL
EDU87432223163151105
JUAN73313012141101107
MANEL662833111127182
ANGEL632840121236190
FRANKI603120059114185
JORDI50232101937172
PACO4928010661141120
TONI42200106904173
RAFA3922000650111110
10ºNANDO37161213711132
11ºANTONIO33190214516130
12ºMIQUEL1871011202140

Classificació Interclub

JugadorPUNTSP.J.2 a 02 a 11 a 20 a 2
Manel2483311
Ángel207412
Edu2082222
Juan166312
Nando1681214
Franki13725
Jordi124211
Antonio127214
Paco9716
Toni9716
Miquel73111
Rafa666

Parelles Interclub

InterclubAntonioJuanPacoRafaToniManelNandoFrankiJordiMiquelAngelEdu
Antonio12211
Juan11121
Paco12211
Rafa21111
Toni21211
Manel211121
Nando12113
Franki22111
Jordi1111
Miquel111
Angel11212
Edu11132

Puntacions

Social Reto
Partit Lliga Finalista Campió Perdre Empat Guanyar
1 2 5 1 1 2
           
Partit Equip  Activitat/ Entrenaments
Perdre Empat Guanyar Foto/Mola Activitat Entrenament
1 1 2 1 1 1
           
  Interclub  
  Perdre 0/2 Perdre 1/2 Guanyar 2/1 Guanyar 2/0  
  1 2 3 4