Class

Classificació Padelfox

POSJugadorsPUNTSJUGATSG (4)G (3)P (2)P(1)G. (2)E. (1)P. (1)ACTEXTRESENTRENOSOCIAL
EDU126663226214282175
MANEL115515314244102142
JUAN106475016181162167
ANGEL97474115183151160
FRANKI83442107142181115
TONI7537011818181133
ANTONIO7040121811413290
PACO67370116101181160
RAFA6639000882211180
10ºJORDI582821021148182
11ºNANDO44201214921142
12ºMIQUEL28121012503160

Classificació Interclub

JugadorPUNTSP.J.2 a 02 a 11 a 20 a 2
Manel35135314
Juan2812516
Edu27123225
Ángel26114115
Antonio20121218
Franki1810217
Nando1791215
Toni1310118
Jordi135212
Paco118116
Rafa888
Miquel84112

Parelles Interclub

InterclubAntonioJuanPacoRafaToniManelNandoFrankiJordiMiquelAngelEdu
Antonio2212212
Juan26121
Paco13211
Rafa211211
Toni131212
Manel261121
Nando12114
Franki2221111
Jordi2111
Miquel1111
Angel1122113
Edu211143

Puntacions

Social Reto
Partit Lliga Finalista Campió Perdre Empat Guanyar
1 2 5 1 1 2
           
Partit Equip  Activitat/ Entrenaments
Perdre Empat Guanyar Foto/Mola Activitat Entrenament
1 1 2 1 1 1
           
  Interclub  
  Perdre 0/2 Perdre 1/2 Guanyar 2/1 Guanyar 2/0  
  1 2 3 4