Class

Classificació Padelfox

POSJugadorsPUNTSJUGATSG (4)G (3)P (2)P(1)G. (2)E. (1)P. (1)ACTEXTRESENTRENOSOCIAL
EDU7033221014311165
JUAN642720121417187
ANGEL552440011135170
MANEL51223200827152
JORDI50232101937172
FRANKI452310027112165
PACO382101035111190
NANDO32131202611132
TONI31140103703143
10ºRAFA281600033010180
11ºANTONIO19120102315110
12ºMIQUEL1661001202140

Classificació Interclub

JugadorPUNTSP.J.2 a 02 a 11 a 20 a 2
Manel18532
Ángel17541
Edu165221
Jordi124211
Nando125122
Juan125212
Franki6312
Paco6413
Toni6413
Miquel5211
Antonio5312
Rafa333

Parelles Interclub

InterclubAntonioJuanPacoRafaToniManelNandoFrankiJordiMiquelAngelEdu
Antonio111
Juan11111
Paco121
Rafa111
Toni211
Manel11111
Nando11111
Franki111
Jordi1111
Miquel11
Angel1112
Edu1112

Puntacions

Social Reto
Partit Lliga Finalista Campió Perdre Empat Guanyar
1 2 5 1 1 2
           
Partit Equip  Activitat/ Entrenaments
Perdre Empat Guanyar Foto/Mola Activitat Entrenament
1 1 2 1 1 1
           
  Interclub  
  Perdre 0/2 Perdre 1/2 Guanyar 2/1 Guanyar 2/0  
  1 2 3 4