Classificació Padelfox

POSJugadorsPUNTSJUGATSG (4)G (3)P (2)P(1)G. (2)E. (1)P. (1)
FRANKI13359321220130
MANEL1265141122968
EDU1226031139439
RAFA11950401316323
PACO11652311320222
ANGEL11349320320417
JUAN1104322132348
JORDI10639412215114
ANTONIO1033931141839
TONI10348201514323
11ºNANDO852843111612
12ºMIQUEL76297002956
13ºJOSEA39116011210

Classificació Interclub

JugadorPUNTSP.J.2 a 02 a 11 a 20 a 2
Miquel30972
Nando2894311
José A.278611
Jordi2594122
Manel2384112
Franki2283212
Ángel218323
Rafa218413
Antonio2193114
Edu2083113
Paco2083113
Juan1982213
Toni158215

Parelles Interclub

InterclubAntonioJuanPacoRafaToniJoséAManelNandoFrankiJordiMiquelAngelEdu
Antonio12111111
Juan122111
Paco1111112
Rafa212111
Toni1211111
José A.111221
Manel211121
Nando2111112
Franki111212
Jordi11121111
Miquel1112112
Angel111221
Edu121121

Puntacions

Social Reto
Partit Lliga Finalista Campió Perdre Empat Guanyar
1 2 5 1 1 2
           
Partit Equip  Activitat/ Entrenaments
Perdre Empat Guanyar Foto/Mola Activitat Entrenament
1 1 2 1 1 1
           
  Interclub  
  Perdre 0/2 Perdre 1/2 Guanyar 2/1 Guanyar 2/0  
  1 2 3 4